De Meertmoand is begonnen! En afgelopen weekend werd dit al gevierd met de aftrap van de muzikale voorstelling Tammo zingt Folk. Samen met zijn vijfkoppige liveband neemt Tammo je mee naar Ierland voor een verhaal zoals alleen hem dat kan overkomen. In de nieuwsbrief van Tiktok Tammo lezen we:
‘Afgelopen weekend was de première van mijn voorstelling ‘Tammo Zingt Folk’. Na ontzettend lang werken was daar dan eindelijk de avond dat we het officieel als ‘af’ konden bestempelen. Bij binnenkomst mochten mensen op de foto met de rode Ford Escort en waren er eierballen en Klokje om de avond feestelijk te beginnen. Terwijl iedereen in de foyer gezellig aan het doen was stond ik met spanning en enthousiasme te wachten tot het doek open zou gaan. Het publiek had er zin in en dat zorgde voor een wisselwerking van energie. In de pauze waren ik en de band opgelucht, het had bijna niet beter kunnen gaan! Dus waren we klaar voor de tweede helft. Ook die verliep gesmeerd, alles klikte in elkaar en iedereen van het team voelde dat we er alles uit hadden gehaald wat er in zat.’
Naast Tammo zingt Folk was er veel meer Grunnegs te horen in het eerste weekend van de meertmoand. Ook Pé en Rinus traden bijvoorbeeld op, in theater Hofpoort in Coevorden, maar deze voorstelling was net als die van Tammo al ver van te voren stief oetverkocht!
Wil je in de meertmoand of daarna nog de voorstellingen Tammo zingt Folk en optredens van Pé en Rinus bijwonen? Wacht dan niet te lang!
Raadpleeg de Meertmoandledder, of kijk voor meer informatie, tijden en tickets op tammo.nu en hoornseplas.net.