Binnenkort starten er weer twee cursussen Gronings spreken voor beginners!
Spreek je geen Gronings, maar wil je het heel graag leren? Dan is deze cursus geschikt voor jou. Tijdens deze cursus staat het praten in het Gronings centraal. Aan de hand van een lesboek, luisterfragmenten en spreekopdrachten leer je op een laagdrempelige manier het Gronings spreken. Werk je in een omgeving waar je regelmatig in aanraking komt met het Gronings en met Groningssprekenden – denk bijvoorbeeld aan overheids- en zorginstellingen? Dan is deze cursus een absolute aanrader! Heb je deze taalcursus gevolgd en goed afgerond dan ontvang je van ons een certificaat.
- Maandag 13 oktober: start van de cursus in de zolderkamer van Noordwoord in de stad. Deze cursus bestaat uit 10 lessen (de maandag in de herfstvakantie wordt overgeslagen).
- Dinsdag 28 oktober: start van de online cursus Gronings spreken bij Wil Werkman.
Wil jij ook kennismaken met het Gronings? Meld je dan snel aan en leer de basis van deze mooie taal. Voor meer informatie meer info@erfgoedingroningen.nl, opgeven kan via https://erfgoedpartners.podiumnederland.nl/mtTicket/performance/10315361